Utánpótlás korú sportolóink sikerei

2013.05.14.

Utánpótlás korú sportolóink sikerei

A tájfutó diákolimpiai megyei döntőt 2013. április 24-én rendezték Békécsabán a Széchenyi ligetben. A Schéner Mihály Nevelési és Oktatási Központ 23 tanulója vett részt. Helyezettek: IV. korcsoport fiú: I hely Szigetvári József, Iv. kcs. lány II. hely Nagy Csenge Olga, III. hely Leczkési Fanni, III. kcs. lány: 4. hely Szigetvári Viktória, V. hely Lehoczki Réka, II. kcs. lány: IV. hely Nagy Panna Zsófia. A tanulók bejutottak az országos döntőbe. Az országos döntő helye és ideje: 2013. május 25-26. Bükkszentkereszt. A tanulók felkészítője: Nagy Attila testnevelő.

A labdarúgás diákolimpia megyei döntőjét 2013. április 27-én rendezték Gyulán a Grosics Akadémián. Iskolánk I. korcsoportos (2004/2005-ben születettek) magabiztosan, meggyőző játékkal utasított minden csapatot maga mögé és I. helyezést ért el. Medgyesegyháza- Szeghalom 3:1, Medgyesegyháza- Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 4:0. A csapat megérdemelten jutott be az országos döntőbe, melynek helye és ideje: 2013. május 26-27. Fonyódliget. A csapat tagjai: Korógyi Szabolcs, Engelhardt Ákos, Anderkó László, Borzi Benjámin, Bácsi Zsolt, Czene Ákos, Misur Jácint, Páger József, Karsai Alex, Isztin Ákos. Felkészítők: Szabó András testnevelő-edző, Nagy Attila testnevelő-edző, Kovács Viktor testnevelő.

Nagy Attila

testnevelő-edző