Értesítés

2014.11.05.

Értesítés!

Tisztelt medgyesegyházi és bánkúti polgárok!

Értesítem Önöket, hogy rövidesen megkezdődik a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító program” megvalósítása, amely a távvezeték építésével településünk közigazgatási területét is érinti.

A beruházás Európai Uniós segítséggel valósul meg, célja, hogy a megye lakossága egészséges, az EU előírásainak megfelelő ivóvízhez jusson.

A fentiek alapján értesítem a tisztelt földtulajdonosokat, földhasználókat, hogy a beruházás megvalósítása során előfordulhatnak a mezőgazdasági tevékenységet érintő zöld-, taposási, akadályozási- és egyéb károkozások.

Amennyiben bármilyen kárt észlelnek, tapasztalnak, azt haladéktalanul jelentsék be a Polgármesteri Hivatalban Molnár Zoltán Imrénél, aki telefonon is elérhető a +3668440000/113-as melléken vagy a +36302062904 számon.

A bejelentés alkalmával közölje a következőket: név, lakcím, elérhetőség, a károsodott terület vagy a kár jellege.

Medgyesegyháza, 2014.november 04.

Tisztelettel!