Tájékoztató ivóvízszolgáltatás szüneteltetéséről

TÁJÉKOZTATÓ
AZ IVÓVÍZ-SZOLGÁLTATÁS
SZÜNETELTETÉSÉRŐL

A BÓLEM Építőipari Kft. és Medgyesegyházi Vízmű Nonprofit Kft. ezúton értesíti a tisztelt fogyasztókat, hogy az Ivóvízminőség-javító program beruházás kapcsán, a Moravszki utcai Vízmű telepen történő víztisztítás technológiai átalakítás, valamint a közterületi vízkormányozó szerelvények cseréje miatt:

• 2015. 04. 02. (csütörtök) 14:00 órától, - 2015. 04. 02. (csütörtök) 17:00 óráig,
  • 2015. 04. 03. (péntek) 14:00 órától – 2015. 04. 03. (péntek) 17:00 óráig

a vezetékes ivóvíz-szolgáltatás szünetelni fog, valamint azt követően esetlegesen nyomásingadozás és vízzavarosság várható.

Kérjük, hogy a karbantartási munkák előtt a megfelelő mennyiségű vízvételezésről gondoskodni szíveskedjenek!

Az ideiglenes ivóvízellátást a Medgyesegyházi Vízmű Nonprofit Kft. a Medgyesegyháza, Moravszki u. 17. szám alatti ivóvíztisztító konténerből biztosítja.

A folyamatos, biztonságos és a későbbiekben egészségesebb ivóvíz-szolgáltatás érdekében végzett felújítási munkák miatti kellemetlenségekért szíves megértésüket kértjük!

BÓLEM Építőipari Kft.                                                                         Medgyesegyházi Vízmű Nonprofit Kft.