Tájékoztató

2015.04.29.

TÁJÉKOZTATÓ

Amint az Önök előtt ismeretes a „Medgyesegyháza szennyvízelvezetése IV. ütem csatornázási és a szennyvíztisztító-telep kapacitásbővítési munkáinak kivitelezése” tárgyú projekt településünk több részét (utcáját) is érinti. A kivitelezési munkálatok jelenleg is folyamatban vannak. Az építés, üzembe helyezés (az üzempróbákat követően), a tervek szerint 2015. augusztus 31-ig készül el, illetve fejeződik be.

Ez úton hívjuk fel minden Tisztelt érintett figyelmét, hogy az új szennyvízhálózatra az egyes ingatlanok rákötése leghamarabb csak az új rendszer üzembe helyezését, tehát 2015. augusztus 31-ét követően lehetséges.

Ugyancsak tájékoztatjuk Önöket, hogy az érintett területeken (utcákban) lévő ingatlanokat az üzembe helyezést követő egy éven belül, tehát legkésőbb 2016. augusztus 31-ig kell rácsatlakoztatni a szennyvíz-hálózatra.

A rákötési lehetőségről, illetve kötelezettségről a beruházást végző Önkormányzat minden érintett ingatlan tulajdonosát írásban ki fogja értesíteni.
Kérjük a T. lakosságot, hogy megfontoltan, több kivitelezőtől megkért árajánlatok alapján válassza ki azt, akivel a telken belüli vezetéket megépítteti, az ingatlan hálózatra való rákötését elvégezteti.

Az ingatlanon belül elkészített vezetékek szakszerű elkészítését a földdel való eltakarás előtt célszerű a szolgáltatóval ellenőriztetni.

Az új rákötést minden ingatlan esetében a szolgáltatónak be kell mutatni, vele azt el kell fogadtatni!

Medgyesegyháza, 2015. április 24.

Dr. Nagy Béla György                                                                                       Nadabán János
                 polgármester                                                                                            ügyvezető igazgató