2016.01.06.

FELHÍVÁS

Tisztelettel tájékoztatom az érintett vállalkozásokat és érdeklődőket, hogy megjelent a

VP-3-4.2.1-15 jelű a „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban”

elnevezésű pályázati kiírás. Ezen belül önállóan támogatható tevékenységek:

A) A mezőgazdasági termékek értéknövelése, a piacra jutást elősegítő technológiai fejlesztést célzó beruházások támogatása az élelmiszer-feldolgozás vállalati hatékonyságának növelése érdekében.

B) A mezőgazdasági termékek értéknövelésével összefüggő, a környezeti erőforrás- hatékonyságot célzó fejlesztések támogatása.

B.1) Anyag-, energia- víztakarékos, valamint a környezetterhelést egyéb módon csökkentő feldolgozási technológiák és működési módszerek bevezetése. Energiahatékonyság javítására vonatkozó tevékenységek, megújuló energiával működő technológiák.
B.1) /2 Egyéb környezetterhelést csökkentő tevékenységek
B.2) Megújuló energiaforrást hasznosító technológiák alkalmazása.

A sikeresen pályázók jelentős vissza nem térítendő támogatásban részesülhetnek!

Bővebb információ a https://www.palyazat.gov.hu/node/57211 internetes oldalon.

Medgyesegyháza, 2016. január 05-n

Tisztelettel: dr. Nagy Béla György