Pályázati felhívás

2017.02.15.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Medgyesegyháza Város képviselő testülete 269/2016.(XI.29.) Kt. számú határozata alapján nyílt pályázatot hirdet
a HFR-035 forgalmi rendszámú, Suzuki Swift 1.3 VAN típusú Medgyesegyházi KÉSZ Nonprofit Kft tulajdonában álló gépjármű értékesítésére.

A pályázat tárgya:

Medgyesegyháza Város képviselő-testülete értékesíteni kívánja a Medgyesegyházi KÉSZ Nonprofit Kft tulajdonában álló, HFR-035 forgalmi rendszámú, Suzuki Swift 1.3 VAN típusú gépjárművet.

A gépjármű adatai:

- évjárat: 2000. 04. 18.;
- hengerűrtartalom: 1298 cm3;
- hajtóanyag: benzin;
- teljesítmény: 50 kW;
- futott km: 39.527;
- műszaki vizsga érvényessége: 2017. 03. 12.

A gépjármű minimális vételára: 150 000 Ft

A gépjármű megtekinthető:

Balla László műszaki ügyintézővel a 06/68 440-000 telefonszámon, vagy a balla.laszlo@medgyesegyhaza.hu e-mail címen történt előre egyeztetett időpontban.

Részvételi feltételek:

- Adásvételi szerződés megkötése az eredmény közlését követő 30 napon belül.
- A pályázat során a következő legjobb ajánlattevővel kerül megkötésre a szerződés.

A pályázat kötelező tartalma:

- a pályázó azonosításra alkalmas adatai: magánszemély esetében: név, születési hely és idő, anyja neve, lakcím, személyi igazolvány szám, jogi személy esetében: cég neve, székhelye, képviselő neve, adószám, cégjegyzékszám

- a pályázó által ajánlott vételár összege, forintban

A pályázat beérkezésének határideje:
2017. február 27. 12.00 óra.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatokat zárt borítékban, személyesen, 1 példányban kell benyújtani a Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Polgármesteri Hivatalhoz (5666. Medgyesegyháza, Kossuth tér 1. sz.), vagy postai úton, szintén 1 példányban a fenti címre úgy, hogy az a pályázat benyújtásának határidejére megérkezzen.
A borítékon a fenti cím mellett, -a feladó feltüntetése nélkül – jól látható módon a „HFR-035 forgalmi rendszámú, Suzuki Swift 1.3 VAN vételi ajánlata” jeligét kérjük feltüntetni.
A határidőn túl beérkező, valamint a minimális vételárat el nem érő pályázat nem kerül elbírálásra.

A pályázat elbírálása:

A pályázatok elbírálásáról Medgyesegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testülete Pénzügyi és Gazdasági Bizottsága ülésén dönt a 2017. február 27. napján megtartásra kerülő soros ülésén. Az eredményről a döntést követő 5 munkanapon belül írásban tájékoztatja a pályázókat.

A pályázat nyertese az eredmény közlésétől számított 30 napon belül köteles szerződést kötni a pályázat kiírójával.

Abban az esetben, ha a Képviselő-testület hirdet második helyezettet és a pályázat nyertesével nem jön létre a szerződéskötés, akkor az adásvételi szerződés a második helyezettel kerül megkötésre.

Az Önkormányzat fenntartja a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

További felvilágosítást Medgyesegyháza Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatalában Balla László műszaki főelőadó ad, személyesen, telefonon vagy e-mail – ben.

Medgyesegyháza, 2017. február 15.

Medgyesegyháza Város Képviselő-testülete