szelektív edényzet pótlása

2017.10.20.

TÁJÉKOZTATÓ SZELEKTÍV EDÉNYZET PÓTOSZTÁSÁRÓL

Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy a szelektív hulladékgyűjtő-edényzetet pótosztás keretén belül az alábbi időpontokban lehet átvenni a Művelődési Ház és Könyvtár udvarán (5666 Medgyesegyháza, Kossuth tér 25., bejárat a volt Sörkert felől):

• 2017. október 31. (kedd) 8.00-12.00 és 13.00-16.00 óra között;
  • 2017. november 2. (csütörtök) 13.00-18.00 óra között;
  • 2017. november 3. (péntek) 8.00-13.00 óra között.

Az edényzet átvételére az érvényes hulladékgyűjtési közszolgáltatási szerződéssel rendelkező személy (számlafizető) jogosult.

Az átvételhez kérjük, hozza magával:

• személyi igazolványát és lakcímkártyáját;
  • amennyiben a számlafizetőnek nincs lehetősége személyesen átvenni az edényzetet, 2 tanú aláírásával ellátott meghatalmazást.

A szelektív hulladékgyűjtő edényzet ürítésének időpontjait a közszolgáltató az edényzetek 60 %-ának kiosztását követően határozza meg, melyről a lakosságot a későbbiekben értesíteni fogjuk.

Fontos kiemelni, hogy a szelektív hulladékgyűjtés igénybevétele – mivel ez is a kötelező közszolgáltatások körébe fog tartozni 2018-tól – a lakosság részére semmiféle többletköltséggel nem jár, azonban amely háztartás nem veszi át az edényzetet, a jövő évben már meg kell fizetni annak árát.

Tisztelettel:

dr. Kormányos László s.k.
jegyző