helyiség bérbe adása - Kossuth tér 22/a.

2018.03.05.

Pályázati kiírás
helyiség bérbeadására

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat bérbeadásra meghirdeti a Medgyesegyháza, Kossuth tér 22/a. szám - korábbi járási hivatal (volt OTP) épület - alatti 117 hrsz.-ú épületben található, közvetlen közterületi bejárattal rendelkező, több helyiségből álló 95 m2 alapterületű üzlethelyiségét hasznosításra.

A pályázó ajánlatának tartalmaznia kell:

• a pályázó megnevezését,
  • a folytatni kívánt tevékenység pontos megnevezését,
  • bérleti díjként vállalt összeget,
  • bérleti jogviszony tervezett időtartamát,
  • a tevékenység során foglalkoztatottak számát
  • az alábbi bérbeadói feltételek elfogadását;

Bérbeadó feltételei:

• A 18/1993. (XII.21.) Ök. rendelet helyiséggazdálkodásra vonatkozó szabályainak betartása
  • A bérleti jogviszonyt bármely fél, 60 napos határidővel bármikor, külön indokolás nélkül
  • felmondhatja. Bérbeadót ez esetben sem terheli új bérlemény biztosításának kötelezettsége.
  • Bérlő a helyiségben helyben fogyasztásos szeszesital kimérési tevékenységet nem folytathat.
  • A bérleti díj előre a tárgyhó 5. napjáig fizetendő.
  • A bérleti díjon felül a közüzemi díjakat is meg kell téríteni a bérbe adó részére.
  • A bérleti díjat bérbe adó évente, január 1-től egyoldalúan módosíthatja. Ennek mértéke a hivatalosan közzétett várható infláció mértéke.
  • A legalacsonyabb bérleti díj 50 000,- Ft/hó (a bérleti díj áfa mentes )

A pályázatokat zárt borítékban Medgyesegyháza Város polgármesterének címezve,

"Bérleti pályázat Kossuth tér 22/a."
megjelöléssel, 2018. március 22. 13.00 óráig

lehet benyújtani a Medgyesegyházi Polgármesteri Hivatal titkárságán.

Postai úton megküldött pályázatok is csak a fenti időpontig beérkezve kerülnek elbírálásra! A pályázatok bontása 2018. március 26. 15.00 órakor történik.
A pályázatok elbírálása a soron következő rendes Képviselő-t
estületi ülésén történik meg.
Az elbírálás során - azonos ajánlatok esetén - előnyben részesülnek azok a pályázók, akik több helyi munkanélküli foglalkoztatását vállalják.
Pályáztató fenntartja a jogot, hogy a beérkezett ajánlatok számától függetlenül a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa, amennyiben a hasznosítási célt, vagy a pályázó által megjelölt díjat nem tartja elfogadhatónak.
Az ingatlanrész megtekinthető munkaidőben, a Medgyesegyházi Polgármesteri Hivatal munkatársával, Balla László műszaki ügyintézővel egyeztetetett időpontban (+3668/440-074 118-as mellék).

Polgármesteri Hivatal