Közösségi felzárkóztatási program

2012.03.20.

Tisztelt Medgyesegyházi Lakosok!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy térségünk uniós támogatást nyert közösségi felzárkóztatási program keretében.

Amennyiben csatlakozik a programhoz, az alábbi lehetőségeket kínáljuk Önnek:

• egyéni tanácsadás, segítségnyújtás
  • részvétel az önellátási készséget fejlesztő agrárprogramban
  • pénzkezelési ismeretek elsajátítása
  • gyermekek részére fejlesztő foglalkozásokon és tehetséges gyermekek táborában való részvétel
  • számítógépes foglalkozások
  • számos közösségi program

A program 30 hónap időtartamú. A teljes időtartama alatt segítséget nyújtunk Önnek és családjának élethelyzetének javítása érdekében.

A programban való részvétel feltétele:

1. Legalább 3 éve munkanélküliek, ez idő alatt legfeljebb közfoglalkoztatásban vettek részt.
  2. Legfeljebb az iskola 9-10. osztályát végezték el, emellett legfeljebb nem piacképes szakképzettséggel rendelkeznek
  3. Aktív korú inaktívak
  4. Kettőnél több gyermeket nevelnek.

Amennyiben a felsorolt feltételekből legalább kettő vonatkozik Önre, várjuk jelentkezését

Elérhetőségünk: Mezőkovácsháza, Árpád u. 176.

A nyertes projekttel kapcsolatosan felvilágosítás kérhető az alábbi személyektől:

• Balog Attila - szakmai vezető (06-70/321-60-53)
  • Rádainé Rácz Róza - közösségfejlesztő munkatárs (06-70/317-80-23)

Kérjük, jelezze csatlakozási szándékát! (nyomtatható változat letöltése, jelentkezés)