Majális

AZ ELSŐ NYÁRVÁRÓ CSALÁDI MAJÁLIS - 2012

Medgyesegyháza az elmúlt másfél évben új hagyományokat teremtett rendezvénynaptárában. A települési adventi együttlét után nagy sikerrel debütált a Nyárváró családi majális, melynek keretében több százan nosztalgiáztak az egykori fáklyás felvonulás nyújtotta közösségi élmény után. A siker nem maradt el. Varga Márk, a város kulturális életéért is felelős fiatalember, mint főszervező kiváló érzékkel ismerte fel az igényt és gyűjtött maga köré tenni akaró csapatot és kutatott fel szponzorokat a retró fíling megidézéséhez.

- Öröm volt számomra látni a város intézményi dolgozóinak, a vállalkozóknak és a civileknek az összefogását. Olyan segítő kezek munkálkodtak a rendezvény sikerén, akikre kivétel nélkül méltán lehet büszke Medgyesegyháza, és akikre biztos, hogy a jövőben is számíthat településünk - mondta.

NÉLKÜLÜK NEM JÖHETETT VOLNA LÉTRE - KÖSZÖNET:

Piják Andrásné, Fodor Ildikó, Vermes Rita, Zsadány-Fekete Gabriella, Knapcsik Aliz, Szigetvári Józsefné, Maulis Ilona, Csomósné Nagy Gabriella, Knapcsikné Király Gyöngyi, Likerné Buzás Edit, Magyar Mónika, Maulis Pálné, Simonka János, Balogné Süli Beáta, Gold Irodaszer Kft.- Ruck Róbert, Machnyicz Endréné, Varga Jánosné, Katona Zsanett, Dorogi Anikó, Dorogi Norbert, Futaki Jánosné, Baukó Ildikó, Forján Petra, Hrubák Andor, Hrubákné Kovács Julianna, Simonka Jánosné, Hegedűs Vendéglő- Hegedűs Sándor, Ruck Márton polgármester, Verbainé Megyeri Éva, Verbai Zsolt, Verbai Ádám, Csizmadia Tibor- zöldséges, Balog Mátyás, Fűri Imre, Juhász György, Démász Baráti Társaság, Viharsarok A.M.S.E.- Király Csaba, Medgyesegyháza és Bánkút Áfész - Dorogi Imre, Major Húsbolt - Major József, Stangli Sütöde - Szöllősi György, Il Camino Pizzéria - Kiss László, Medgyesegyházi Nebulókért Alapítvány - Gácsér Béláné, Medgyesegyháza Városi Önkormányzat, Mezőkovácsházi Városi Önkormányzati Tűzoltóparancsnokság, Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság, START MUNKA PROGRAM dolgozói: Mizere Lajos, Mizere Zsolt, Jenei József , Lenti Sándor, Cselovszki Gábor, Cselovszki János, Gellény Pál, Mitykó Mihály, Junászka Ferenc.

KÉPGALÉRIA